"Bohomazowe Drzewo" - Grupa Teatralna Tartak

"Piraci" - Grupa Teatralna Groszki

 "Benia Krzyk - Król Żydowskich Gangsterów"

Zajęcia Teatralne

Harmonogram: 
PONIEDZIAŁEK godz. 18.30
GRUPA WOKALNO-AKTORSKA, 
prowadzenie - Aleksander Brzeziński 

WTOREK godz. 18:30
GRUPA TEATRALNA "TARTAK"
prowadzenie - Kamil Bzyku Bzukała

ŚRODA godz. 18.30 

GRUPA TEATRALNA "5 TWARZY KRZYSIA"
prowadzenie - Anna Gamrot

CZWARTEK godz. 17.00
GRUPA TEATRALNA "NIEBIESKIE ŻARÓWKI" 
prowadzenie - Katarzyna Pokuta, Maciej Talaga


PIĄTEK godz. 15.00

SALONIK LITERACKI
prowadzenie - Dominik Socha


PIĄTEK godz. 17.00
WARSZTATY Z DYKCJI, EMISJI GŁOSU I INTERPRETACJI TEKSTU

prowadzenie - Dominik Socha

(zajęcia odpłatne -
30zł/godz, 100zł/miesiąc)


PIĄTEK godz. 18.00

GRUPA TEATRALNA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH 
"NAZWA IN PROGRESS"

prowadzenie - Paweł Sowa

SOBOTA godz. 10:00
TEATR LALKI I AKTORA
prowadzenie - Anna Retoruk


SOBOTA godz. 13.00 

DZIECIĘCA GRUPA TEATRALNA "GROSZKI"
prowadzenie - Barbara Wójcik Wiktorowicz



Pracownia Plastyczna


PRACOWNIA MALARSKA - JACEK GĄSIOR

Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki - godz. 16.00 - 18.00

Odpłatność - 50 zł/miesiąc


PRACOWNIA PLASTYCZNA - BARBARA KLEIDER

Czwartek, Piątek godz. 15.00 i 17.00

Od lat 7, odpłatność - 40 zł/miesiąc


WARSZTATY RYSUNKU STUDYJNEGO
Piątek godz. 15.30 - 17.00 
Sobota godz. 13.00-14.30 i 15:00 -16.30

prowadzenie - Leszek Lewandowski oraz Jacek Gąsior
obowiązują zapisy, odpłatność - 80 zł/miesiąc


Zespół Taneczny "Roszpunki" 

Zajęcia Taneczne 


PONIEDZIAŁEK godz. 17.00
ZESPÓŁ TANECZNY ROSZPUNKI 
prowadzenie: Marlena Budak 
(dzieci do lat 8,  zajęcia odpłatne - 40zł/miesiąc)


PONIEDZIAŁEK godz. 17.00 
ZAJĘCIA KREATYWNE 
prowadzenie: Anna Pawłowska
(dzieci do lat 8, zajęcia odpłatne -60zł/miesiąc)


WTOREK godz. 17.00

WARSZTATY TANECZNE DLA SENIOREK 
prowadzenie: Katarzyna Nieużyła



WTOREK godz. 18.00 

POCZUJ SWOJE CIAŁO
 zajęcia ruchowo - taneczne dla kobiet 
prowadzenie: Katarzyna Nieużyła
(zajęcia odpłatne - 30zł/miesiąc)


ŚRODA godz. 9.00
WARSZTATY TANECZNE  JUTW
prowadzenie - Aneta Szczyrzyca



KLUB FILMOWY "ALTERNATYWA"

Wtorek godz. 10.00
otwarte projekcje filmów z wprowadzeniem -
Katarzyna Pokuta

bezpłatnie 

ZAJĘCIA EDUKACYJNE: 



"BUDKA SUFLERA" CZYLI CO KAŻDE DZIECKO POWINNO WIEDZIEĆ O TEATRZE 
 zajęcia z edukacji teatralnej dla dzieci szkół podstawowych -
 Katarzyna Pokuta, 
zapisy pod nr tel. 501 205 221, bez opłat


FILMOWA KUCHNIA - zajęcia z edukacji filmowej dla dzieci szkół podstawowych
- Katarzyna Pokuta, 
zapisy pod nr tel. 501 205 221, bez opłat


QULTURKA -
  
zajęcia z edukacji kulturowej i międzykulturowej dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
 - Katarzyna Pokuta , 
zapisy pod nr tel. 501 205 221, bez opłat


KULTURALNY AUTYZM - zajęcia dla dzieci autystycznych
 - Katarzyna Pokuta, 
zapisy pod nr tel. 501 205 221, bez opłat


OTWARTA KULTURA - zajęcia integracyjne dla dzieci
- Katarzyna Pokuta , 
zapisy pod nr tel. 501 205 221, bez opłat


WARSZTATY TEATRALNE I WIEDZY O TEATRZE DLA DZIECI
(dla osób spoza grup stałych Teatru Sztuk) - Katarzyna Pokuta i Barbara Wójcik - Wiktorowicz

10zł/od uczestnika